Czas wyrównać zaległe rachunki. Zapowiedź meczu Orzeł -...

• autor: Sebak85, 2013-04-29 23:50
Czas wyrównać zaległe rachunki. Zapowiedź meczu Orzeł - Halniak Targanice

W środę zespół Orła Balin na własnym obiekcie podejmie ekipę Halniaka Targanice. Początek spotkania o godzinie 12:30.

W pierwszej rundzie podopieczni Matusika niespodziewanie przegrali z ekipą z Targanic na wyjeździe po bardzo słabym spotkaniu 0:3. Teraz mamy okazje na zrewanżowanie się niżej notowanym rywalom, którzy obecnie zajmują odległe dziewiąte miejsce, podczas gdy Orzeł przewodzi w ligowej tabeli. Bardzo szkoda tamtej porażki, bo zdobycie trzech oczek w tamtym meczu bardzo przybliżyłoby nas do awansu do małopolskiej ligi juniorów młodszych. Nie ma jednak co rozgrzebywać tamtego meczu, trzeba skupić się na teraźniejszości i tym, co czeka nas w środę.

W zespole Orła zabraknie w tym spotkaniu chorego Patryka Orkwiszewskiego oraz pauzującego jeszcze jeden mecz za kartki Dariusza Wilka.

U siebie ekipa Matusika w tym sezonie wygrała cztery spotkania i jeden zremisowała. Zdobyliśmy w tych meczach 14 bramek, tracąc zaledwie trzy. Kościelec jest więc jak na razie twierdzą nie do zdobycia dla innych drużyn. Halniak na wyjeździe radzi sobie tak sobie, wygrywając dwa mecze i trzy przegrywając, a stosunek bramek Targowiczan to 9 strzelonych i 14 straconych.

W ostatnich pięciu meczach Orzeł czterokrotnie triumfował i raz zremisował z Unią Oświęcim, a Halniak nie zaznał jeszcze smaku zdobycia jakiegokolwiek punktu od pięciu spotkań, przegrywając wszystkie pojedynki.

Zbiórka zawodników na to spotkanie zaplanowana została na 11:30 na Kościelcu. Przypominamy o ochraniaczach, dokumentach tożsamości oraz korkach. Pora na zrewanżowanie się Halniakowi za kompromitującą porażkę w Targanicach!

autor: ~! 2013-04-29 23:54:28

avatar WOJNA!!!